לקוחות מרוצים

דברים בשם אומרם:

באחד מהשווקים היותר תחרותיים בעולם הרפואי שמגלגל מעל 5 מיליארד דולר בשנה, שימש שלמה אברמוביץ כאחראי על התחום השיווקי של החברה. אני נפעם ומלא הערכה על יכולותיו להתאים את הכלים השיווקים למשאבים הדלים בצורה משמעותית לאלו של החברות המתחרות וליצור הד ומכירות בהיקף חסר תקדים ובפרק זמן מאוד קצר. החברה בהובלתו היגיע להישגים חסרי תקדים ועל כך תודתי. מאחל לשלמה ולנו עוד שנים רבות של שבירת תחזיות.

עוז וכטנברג, יזם ומייסד חברת ציוד דנטלי

בעקבות זכיה של ט.ט.ג.י.ל בפרויקט תעופה בינלאומי, אברמוביץ' הציע לחשוף את הפרויקט לציבור ולקהל הלקוחות שלנו ובמקביל, לחשוף גם את צוות המפתחים ולתרום בכך לגיבוש עובדי החברה. התוצאות היו מצוינות, קיבלנו כתוצאה מהחשיפה פניה מלקוחות חדשים ובים היתר גם פניה מפתיעה מחברת אל על וזה אומר שהחשיפה הייתה נהדרת.

דני קרן, מנכ"ל ומייסד ט.ט.ג.י.ל טכנולוגיות

אני שמח להודות ולשבח את שלמה אברמוביץ' על הייעוץ האסטרטגי, תקשורתי ותדמיתי שהעניק למאבק המוצלח של שבי ציון כנגד הקמת מפעל התפלה בשדות המושב. המאבק החל תחת תחושת משבר, כשנדמה היה שאין סיכוי לשנות את החלטת המדינה וגופי התכנון. פעילות הייעוץ התקשורתית תדמיתית של שלמה אברמוביץ' הייתה ללא ספק אחד ממפתחות ההצלחה במאבק הציבורי שניהלנו.

אריק עפרון, מזכיר מושב שבי-ציון

שיתפנו פעולה בחברת הביוטק 'פוליהיל'. אתה כמי שגיבש את התכנית האסטרטגית של החברה לקראת דרכה החדשה ואני כמי שנבחר להיות המנכ"ל של החברה ולהובילה להצלחה. כמנכ"ל מצאתי אותך כיועץ מלווה מקצועי, זמין ורואה עין בעין את יעדי החברה, כאילו היית אחד ממנהליה. תרמת רבות בחשיבה הרב תחומית ויוצאת הדופן שלך והיטבת לראות זוויות שנסתרו מאנשי הטכנולוגיה והניהול השוטף. אני מאמין שכל מי שייעזר בשירותיך המקצועיים ירווה נחת מיכולת ההעמקה שיש לך בכל סוגיה שמובאת לפתחך ומהיכולות הבינאישיות הגבוהות שלך, שהופכות את העבודה המשותפת אתך למועילה ולמהנה.

ד"ר דב רייכמן

שלמה אברמוביץ' שימש כיועץ לי ולמרכז הרב תחומי לרפואת שיניים ואסתטיקה הפה שבניהולי ותרם תרומה מכרעת להחדרה ולהטמעה חלוצית של שיטת השתלת השיניים ALL-ON-4 שפיתח ד"ר פאולו מאלו. במסגרת מהלך זה גובשו - יש מאין - 'שפה' ומיתוג של המושג 'השתלת שיניים ביום אחד'. פעילות חשיפה מתקדמת סייעה בהעמקת המודעות לשיטה ולהובלתה מחוסר אמון אל הטמעה סוחפת בקרב ציבור רחב.

ד"ר יורם רוזן, מחלוצי השתלות השיניים ביום אחד בישראל

בתקופה בה שימש אברמוביץ בתפקידיו בבית לוחמי הגטאות, הוא גיבש תכנית פעולה אסטרטגית ומתודולוגית שהביאה לתוצאות מרשימות ונראות לעין בתדמית הבית ובחשיפתו ולקפיצת מדרגה דרמטית בכמות ובאיכות הפרסומים על בית לוחמי הגטאות, בעברית ובשפות זרות, בישראל ובמדינות נוספות. כמו כן עסק אברמוביץ' בגיבוש אתר האינטרנט החדש של הבית ובליווי הקמתו לכדי אתר רב לשוני, מודרני ומרשים.

רמי הוכמן, מנכ"ל בית לוחמי הגטאות

אני מבקש להודות לשלמה אברמוביץ' על שנים ארוכות של עבודה מסורה בתחום התקשורת במועצה האזורית מטה אשר. עם כניסתו לתפקיד הוא לקח על עצמו להקים - יש מאין - פעילות תקשורת ודוברות, לשדרג דרמטית את עיתון המועצה, להקים כמעט יש מאין את אתר המועצה ואת פעילותה ברשת האינטרנט. שלמה עשה זאת בנאמנות, במסירות ובמקצועיות. הוא ליווה את המועצה בתקופות סוערות ורגועות.

יורם ישראלי, ראש המועצה האזורית מטה אשר

המאבק המוצלח שניהל שלמה אברמוביץ' עבור כפר ביאליק התקיים תחת תחושת משבר כבדה ובצל חשש ממשי של חיסול מפעל החקלאות של הכפר, שקם ב 1934 וזאת עקב מהלכים דרקוניים של המדינה, בסיוע וועדות ותמ"ל או וד"ל, תוך נפנוף בצרכים לאומים דחופים כביכול, לבניית פתרונות דיור לזוגות הצעירים והוזלת מחירי הדיור.

ידיד כהן, יו"ר האגודה החקלאית כפר ביאליק

מקצועיות, רהיטות, גמישות מחשבתית וזמינות היו רק חלק מן הכלים ששלמה אברמוביץ' העמיד לרשותנו, בצד מאור פנים וסבלנות. אנו סמוכים ובטוחים כי המוניטין הטוב שמלווה אותו יוכיח עצמו שוב וישרת נאמנה ובצורה מיטבית כל מי שיבחר להשתמש בשירותיו.

שרון דרורי, מתאמת מטה המאבק בשבי-ציון

שלמה אברמוביץ' ייעץ לקראת הגשת תביעות משפטיות /של חקלאי כפר ביאליק נגד משרד הפנים, משרד האוצר ובג"צ. במהלך הפעולות הרבות הנ"ל, היה שלמה שותף ויועץ שתרם לנו רבות. מאבקנו עדיין לא תם, אך החלק הארי של תביעות המדינה צפוי להידחות. אין ספק שפעילות וועד האגודה וחברי הכפר בעזרתו המבורכת של שלמה, מנעה את חיסול הפעילות החקלאית בכפרינו. אברמוביץ עזר לנו רבות במאבק הקיומי ועל כך תודתנו.

חיים רגב, האגודה החקלאית כפר ביאליק

בעקבות כמה פרויקטים שזכינו בהם, נוצר אצלנו הצורך לגייס כוח אדם במהירות וביעילות. אברמוביץ' הציע קמפיין ייחודי לגיוס עובדים, שלא באמצעות מודעות דרושים. היית ספקן, אבל קיבלנו תוצאות מדהימות. ההיענות והתגובות היו מעולו. גייסנו כוח אדם במהירות ובעלות נמוכה יותר מהמקובל למהלך כזה ועל הדרך הרווחנו חשיפה מעולה לחברה.

דני קרן, מנכ"ל ט.ט.ג.י.ל טכנולוגיות

אברמוביץ בלט במספר נושאים: משקיע מזמנו ומרצו ללא חשבון של שעות, מאמץ והשקעה; יודע לטפח סביבו קבוצה גדולה של מתנדבים מהמועצה ומהיישובים; טיפול מיטבי במצבי חירום וביטחון, תוך ניהול מעולה של התקשורת המקומית, האזורית והארצית; הדרכות איכות והשתלמויות מרוכזות לעובדי המועצה ולנציגי יישובים; טיפול מושכל ואיכותי במצבי משבר (חוק הטבות המס, המאבק נגד מפעל ההתפלה בשבי ציון ועוד), תוך הקמה ותפעול של עמודי פייסבוק ואתרים ייעודיים למאבק.

מועצה אזורית מטה אשר

בין יתר המשימות שביצע אברמוביץ למען בית לוחמי הגטאות: גיבוש אסטרטגיה תקשורתית לטווח קצר, בינוני וארוך; בניית 'שפה' חדשה ומבדלת לבית, עם הצלחות מוכחות בהטמעתה; הסדרת שידור ישיר של כל העצרת במוצאי יום השואה ה'תשס"ט; מסיבת עיתונאים ביום העצרת, בהשתתפות רוב מכריע של אמצעי התקשורת בישראל ואמצעי תקשורת זרים; טיפול רגיש ומושכל בקשיים של הבית מול אנשי ואמצעי תקשורת שונים והסדרת מכשלות עבר על הצד הטוב ביותר; גיבוש והפעלת פק"ל סיקור אירועים שהפך לחלק מנהלי הבית.

רמי הוכמן, מנכ"ל בית לוחמי הגטאות

שלמה אברמוביץ' הפעיל את קשריו האישיים והמקצועיים במישור האזורי ובמישור הארצי כדי לקדם אינטרסים של בית לוחמי הגטאות בתחומים בהם עסק; הרחבת חשיפות הבית לשפות שונות, ייזום והפעלה של "מבצע בויידעם" וחשיפתו במדינות רבות. את משימותיו אלו ביצע שלמה במסירות ובדרכי נועם, ללא חשבון של זמן וקושי, תוך קיום מערכת יחסים טובה ומתחשבת עם כל צוות הבית.

רמי הוכמן, מנכ"ל בית לוחמי הגטאות

שלמה נרתם למאבק נגד הפקעת האדמות החקלאיות שלנו באינטנסיביות ושיתף פעולה באופן מלא עם אנשי מקצוע ששכרנו ובהם עורכי דין, מומחים לתכנון אורבני ועוד. הייעוץ האסטרטגי וכל אחד מהמהלכים מול גורמי ממשל או מול גורמים בתקשורת התקיימו תוך סינרגיה מלאה עם אנשי המקצוע האחרים. דרך התנהלות זו, עם אפס אגו ומקסימום שיתוף פעולה הייתה אחד מהיסודות להצלחת המאבק.

חקלאי כפר ביאליק

לכישוריו המקצועיים ולמיומנותו של שלמה אברמוביץ' נחשפתי במסגרת תפקידי כראש מטה המאבק נגד מפעל ההתפלה על אדמות שבי ציון. שלמה ליווה את התהליך משלב מוקדם למדיי, הרעיף עלינו מניסיונו ומומחיותו בתחומים שונים ואין ספק כי חלק ניכר מההישגים וההצלחה אליהם הגענו יש לזקוף לזכות שירותי הייעוץ שסיפק.

שרון דרורי, מתאמת המאבק נגד מפעל ההתפלה בשבי-ציון

שלמה אברמוביץ' ביצע משימותיו ללא חשבון של זמן והיקף, תוך שיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרלוונטיים ומתוך הזדהות מלאה עם האתגר המקצועי שלקח על עצמו. אנו ממליצים בכל לב על שלמה אברמוביץ', בכל הנוגע לניהול אסטרטגי של מצבי משבר, התמודדות מול הממסד, עבודה מול הכנסת ומאבקים ציבוריים בכלל.

האגודה החקלאית כפר ביאליק, סבב מאבק ראשון

שלמה אברמוביץ' סייע בעיצוב האסטרטגיה התקשורתית תדמיתית של המאבק נגד פגיעה חמורה באדמות המושב; ארגון מפגשי תדרוך עם עיתונאים; העברה ודחיפה של הודעות לתקשורת; הקמת אתר האינטרנט של המאבק; הקמת והפעלת עמוד הפייסבוק של המאבק; לוגו המאבק; תצלומים ותצלומי הדמיה; ניסוח מכתבים אל אח"מים ומקבלי החלטות; הדרכת המתנדבים במטה המאבק; עיצוב מצגות; ניסוח מסמכי עמדה; הכנות לקראת הפגנות ועצרות; הכנות לקראת ביקורי אח"מים ועוד.

ועד מושב שבי-ציון

מבצע 'בויידעם' שיזם שלמה אברמוביץ', לאיסוף פריטים חיוניים לחקר השואה מבתי ניצולים, זכה לחשיפה בינלאומית נרחבת בעשרות אמצעי תקשורת בישראל ובעולם.

מוזיאון השואה בבית לוחמי הגיטאות

מנטור סיימה את המבצע לשדרוג אתר המועצה אזורית מטה אשר. האתר הייחודי משלב אתר מועצתי מלא ואינטראקטיבי, עם אתר חדשותי מתעדכן בזמן אמת, כולל מדורים, מאמרי דעה, כתבות מגזיניות ומבזקים והוא פועל בסינרגיה מלאה עם עמודי הפייסבוק של המועצה.

מועצה אזורית מטה אשר

עבדתי עם שלמה אברמוביץ' למעלה משנה. למדתי ששלמה בקיא היטב בתחומי הדוברות, הפרסום ויחסי הציבור, מקושר לגורמים המחליטים והמשפיעים על דעת הקהל וזוכה לשיתוף פעולה מלא מצדם. כדובר בית לוחמי הגטאות ייצג אותנו שלמה בכבוד ובאמינות והתוצאות החיוביות לא איחרו להגיע. בתקופה הנ"ל נחשפתי ליכולותיו הגבוהות לזהות נושאים לפרסום ולפרסמם בתפוצה גדולה.

יוסי שביט, מנהל ארכיון בית לוחמי הגטאות

החל מ 2015 ועד עתה מנהלת אגודת כפר ביאליק מאבק כנגד רשויות הממשל ורשויות מקומיות שכנות. בתחילת הדרך הדרישה עמדה על גריעה של כ- 2000 דונם משטח המשבצת ולמעשה, חיסול הפעילות החקלאית בכפר ביאליק. הואיל וחקלאים אנו ובנבכי הבירוקרטיה אנו טירונים, נעזרנו בשירותיו של שלמה אברמוביץ בתחומי: אסטרטגיה תקשורתית, חשיפה תקשורתית ישירה, חשיפה תקשורתית סמויה, קשרי ממשל, פעילות פומבית הכוללת פעילות פרלמנטרית, השתתפות בדיוני וועדות הכנסת וזימונים לחברי כנסת שיגיעו לכפר ויוצגו בפניהם טענותינו, סיורי שטח לבכירי משרד האוצר, קשרי ממשל ופעילות שקטה הכוללת לובינג בין חברי כנסת רלוונטיים.

חיים רגב, האגודה החקלאית כפר ביאליק

שלמה יודע לשתף פעולה עם חבריו לעבודה. לא אחת גלש שיתוף הפעולה בינינו לשעות הערב המאוחרות ואף לסופי השבוע, אך התוצאה הייתה פרסום גדול ומתמשך של המוזיאון ושל הארכיון בכל סוגי התקשורת וכך גם חדרנו לתודעת הציבור. שיתוף פעולה זה יחסר לי ואני מאחל לו הצלחה בכל אשר יפנה.

יוסי שביט, מנהל ארכיון בית לוחמי הגטאות