מקור העוצמה

מייסד ומנכ"ל מנטור פיתוח עסקי, שלמה אברמוביץ', בעל ניסיון של 35 שנה בתקשורת המונים ובייעוץ אסטרטגי, מביא עמו את היכולת לצלול אל עומק הפרויקטים במהירות וביעילות, לגבש תכנית פעולה יצירתית, ממזרית ומתודולוגית, לתפור תכנית פעולה מיוחדת ללקוח או לפרויקט ולהשיג תוצאות מוכחות בפרק זמן קצר יחסית.

לצדו של שלמה אברמוביץ' פועלת נבחרת מיומנת של בעלי מקצוע מעולים בתחומם, עם מגוון מרתק של פרופסיות והתמחויות ועם ידע ייחודי, החיוני להצלחת האתגרים ש'מנטור' לוקחת על עצמה.

שלמה אברמוביץ' וצוותו מנהלים את האתגרים המקצועיים שלפניהם תוך ניצול ראייה רב תחומית, היכרות המעמיקה עם מסדרונות השלטון, הבנה את מבנה הענף בו פועלים לקוחות מנטור, ניסיון מצטבר בהנעה לעבר הצלחה של אישים, מותגים, מוצרים, רעיונות, חברות וארגונים.

שלמה אברמוביץ מוביל יחד עם צוות החברה שיטות פעולה מיוחדות ומפתיעות, על בסיס ידע וניסיון שנצברו בפעילותו כעיתונאי חוקר בכיר במוספי "ידיעות אחרונות" ('7 ימים' ו'המוסף לשבת') ובשבועון "כותרת ראשית", ועל עבודתו עם חברות תעשייה, תשתית, הייטק, פארמה וביוטק, ארגונים ברמה הלאומית והבינלאומית, רשויות מקומיות ועוד.

לשלמה אברמוביץ' ולצוות שעמו קשרים קרובים והכרות ארוכת שנים עם מקבלי החלטות בדרגים מקצועיים, אזוריים ולאומיים, הבנה מעמיקה של דרכי החשיבה בקרב בכירי מקבלי ההחלטות במישור העסקי ובמישור הממלכתי והכרות מעולה עם דרכי הפעולה של מוסדות ממלכתיים, של משרדי ממשלה, של הכנסת ושל וועדות הכנסת.