הרצאות וימי עיון

שלמה אברמוביץ' מופיע בפני קהלים מגוונים בהרצאות פופולריות, חווייתיות ומקצועיות. בין היתר מציע אברמוביץ' הרצאות, ימי עיון, קורסים והשתלמויות.

בהרצאות ובהשתלמויות מעניק אברמוביץ' חוויה ייחודית ומעשירה, הנשענת על ידע מקצועי, לצד רקורד אישי מגוון: חוויותיו וניסיונו כעיתונאי חוקר, שעסק בפרשיות בינלאומיות בתחומי צבא, ביון, פשע וכלכלה לצד התמחות באסטרטגיה תקשורתית וניהול מצבי משבר.

הרצאות פופולריות

חלום הבלהות ומעיין ההזדמנויות – מפגש מפתיע, מצחיק, מרתק ומרגש על השינויים הדרמטיים בדרכי צריכת המידע, על החיים בעולם של עובודת אלטרנטיבית ו Fake News ועל מעיין הזדמנויות הקסם שמהפיכת המידע מעניקה לחברה ולאדם הקטן.

הרצאה מרתקת, מלווה בסרטון על ספר של שלמה אברמוביץ' "בהודו לא שואלים למה". סיפורה של רווית שריקי, שנעצרה בהודו עקב עלילה, ילדה את בתה באחד מבתי הכלא הקשים בעולם ונאבקה עד זיכויה מכל אשמה.

על האמת העירומה והמפתיעה מאחורי פרשיות גדולות, שהציבור מכיר מזוויות שונות מאלו שמתגלות במהלך המפגש. כל מה שרציתם לדעת על מה שלא רוצים שתדעו.

חוויה ייחודית, של התרגשות, צחוק ובכי. שיחה אסוציאטיבית, זורמת ומשתנה, שהמאזינים מובילים אל הנושאים המרתקים אותם.

הצצה מרתקת על אחורי הקלעים של עולם התקשורת. האמת העירומה על התקשורת עצמה ועל הסיפורים שכולנו קראנו בתקשורת וחשבנו שאנו יודעים את האמת המלאה לגביהם.

סיפורה של תעשיית האסבסט שהפכה למגיפה.

הרצאות ייעודיות

הרצאה מבוקשת על כוחן של נשים בהנעת תהליכים חברתיים, פוליטיים ועסקיים במדינת ישראל, בסיוע התקשורת.

תהליכים בתחום הרווחה, שנוצרו ומתקיימים בזכות פרסום תקשורתי. כוחם של העוסקים בתחומי חברה ורווחה, להשפיע על המציאות באמצעות המדיה לסוגיה.

הכוח שלך לשנות מציאות חברתית/פוליטית/מדינית. סיפורים על תעוזה, מעוף ועיקשות של בודדים, ששינו מציאות במדינה והובילו לתהפוכות בעלות משמעות היסטורית.

התחקיר והכתיבה של שורשים והיסטוריה (אישית / יישובית), ככלי להעצמה ולהתפתחות.

התחקיר והכתיבה של היסטוריה (ארגונית / יישובית), ככלי להעצמה, להתפתחות ולקידום מטרות ואינטרסים.

ימי עיון

השתלמות יומית (עד 5 שעות), כולל סדנת התנסות חווייתית בנושא ערוצי מידע פנימיים, בארגון, בחברה, ביישוב. מיועד לעורכי עלונים, עיתונים פנימיים ולעורכי דפי מידע בקיבוצים / מושבים / ארגונים / בחברות עסקיות.

השתלמות יומית (עד 5 שעות), כולל סדנת התנסות חווייתית בנושא אתר האינטרנט היישובי המתקדם. כלים חדשניים לקיום תקשורת פנים יישובית משוכללת, תוך ניצול מיטב חידושי הטכנולוגיה למען איכות החיים ביישוב.

יום עיון כולל סדנת התנסות חווייתית, לארגונים, חברות עסקיות, קהילות ועוד. המטרה: להמחיש לכל אחד מהיחידים באותו גוף, מה הוא כוחו של היחיד לסייע לתדמית הגוף ולקידום האינטרסים שלו – תדמיתיים, עסקיים ולהעניק לכל אחד מהמאזינים כלים לשפר יכולותיו לתרום בתחומים אלו.

יום עיון הכולל גם סדנת התנסות אישית וקבוצתית. עוסק במציאות המשתנה בעולם העסקים, ב"שפה החדשה" של העולם הדיגיטלי ובכלים המתקדמים של עידן ההייטק, שניתן לנצל לטובת פיתוח עסקי, נראות, קד"מ והצלחה.

יום עיון, כולל סדנת התנסות, שעוסק בלימוד כל השלבים החיוניים להצלחה בהקמה, תפעול והישרדות של אתר אינטרנט מצליח ותורם לעסק, לארגון או ליישוב. מידע חיוני – תוכני, טכני ומקצועי – שעשוי לחסוך לארגון, לחברה או ליישוב כסף, זמן ועגמת נפש.

קורסים והשתלמויות

שישה מפגשים בני 3 שעות כל אחד.

שישה מפגשים בני 3-4 שעות כל אחד, במגוון תחומים חיוניים להקמה, מיתוג, מינוף וחשיפה של עסקים קטנים ובינוניים.

ועוד הרצאות וימי עיון על-פי הזמנה ובהתאמה לצרכים משתנים.